Tri super ubytovania na Slovensku za ľudovú cenu (Airbnb + Booking.com)

Ak ešte nie si registrovaný na Airbnb, môžeš na svojom prvom ubytovaní aj ušetriť 25€, a to tak, že sa registruješ na Airbnb kliknutím na tento text.

Banská Štiavnica (Boutique apartments)

Ubytovanie v samom srdci Štiavnice. Výhľad do ulice. Odporúčam raňajky v kaviarni Divná Pani, ktorá je iba pár krokov od hotela. Krásny apartmán pre dovch noc/50€.

Čo sa týka parkovania, tak sme dostali kartu za okno a mohli sme parkovať na väčšine miest v centre. Konkrétne sme parkovali na námestí svätej Trojice.

https://www.booking.com/hotel/sk/boutique-apartments.sk.html

Boutique apartments

Banská Bystrica (APARTMAN L&O)

Tá terasa Vás pohltí. Toto je úplne univerzálne miesto pre nomádovanie, turistiku v okolí, ale rovnako aj romantiku. Tesne vedľa Banskej Bystrice sa nachádza časť zvaná Nemce a v ňej nájdete tento apartmán za 49€/noc/2 ludia. Je to obrovský open space s ešte väčším sprchovým kútom a najväčšou terasou. PS: Apartmán ma veľké vonkajšie automatické žalúzie na elektriku.

Súkromné parkovanie rovno pri budove.

https://cs.airbnb.com/rooms/17300096

Banská Bystrica (APARTMAN L&O)

2017-05-06 12.10.54

Poprad (Apartmán s výhľadom na Tatry)

Takýto výhľad nemáš ani zo Starého Smokovca, pretože prvé čo uvidíš, keď ráno otvoríš oči su Tatry. V celej kráse na ne dopadajú ranné lúče slnka, obmývajú ich oblaky a ty to môžeš pozorovať priamo z postele. Apartmánik v novostavbe, ideálny relax pre dvoch za 37€/noc. Autom chvíľka do Tatier alebo Slovenského raja.

Dostanete parkovaciu kartu a parkujete na parkovisku patriacemu k domu.

https://cs.airbnb.com/rooms/1032053

Poprad

 

Značky:, , ,
Previous Post Next Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.