Prvý kontakt s Airbnb v Brne

Počas veľkonočných sviatkov som asi ako jediný neniesol dózy domov, ale vydal som sa úplne opačným smerom, a síce na pracovné stretnutie s investorom projektu, ktorému sa venujem už skoro rok. Stretnutia som sa trochu obával, lebo som akurát noc predtým spájal niektoré branche s mastrom, že sa vytiahnem nejakou novou fičúrou a v tom prišlo pár fatálnych chýb s konfliktami a nejak som to už nepostíhal vyladiť, tak nakoniec to skončilo ešte horšie ako keby som nič nenahrával.

Ale ešte pred týmto živým peklom som sa potreboval niekde ubytovať a tak som prvý krát okúsil čaro jednoduchosti služby Airbnb.com. Krásnu izbu v absolútnom centre iba pre mňa za 18€ na noc. Hovorím si, že ak je svet takto jednoduchý, tak prečo sú vo svete vojny. Vydal som sa na bussiness trip, cesta bola krásna, slniečko svietilo a osobne dúfam, že mi nepríde fotoalbum domov, lebo som trochu meškal. Trochu mi trhlo kútikom, keď som si uvedomil, že kefka ostala doma, ale započal som meditáciu pre odpustenie si. Dokonca som aj vychytal voľné parkovacie miesto pri byte ako úplny pán, takže vesmír je v rovnováhe. Prišiel som na miesto, pokecal s hostiteľkou, dala mi kľúče, preniesol som si veci z auta a hneď som sa posadil za stôl a užil si polhodinku práce v centre Brna, kým som nešiel na stretnutie.

Airbnb v Brne

Ranecko v Brne #morning #airbnb #brno #sunny

Fotka uverejnená používateľom @jozef_mapledays,

Airbnb v Brne

Značky:, ,
Previous Post Next Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.