coworking

Nový mini coworking v podkroví

Ja som veľky zástanca coworkingov, pretože v ňom dokáže aj malá firma za minimálne náklady, dostať skvelý priestor na rozvoj. Ale hlavne tam nevládne pracovné napätie ako v zamestnaní, ale vznikajú priateľstva vďaka rovnakej motivácii ľudi naokolo.

Presťahovanie z Trenčína prebehlo bez problémov, celý som sa vo svojej oktávii otočil asi na 3krát a bol som na komplet so svojím majetkom na inom mieste. Ďalší krok bolo nájsť nový working base, minimalizovať náklady a začať sa pozerať po pracovnom týme, aby som do smrti všetko neriešil sám a mal tak viac času pre seba. Veci sa na poslednú chvíľu zomleli a my sme ako tri podnikatelské subjekty podpísali zmluvu na prenájom podkrovných priestorov. Vďaka tomu som dostal do rúk naozaj skvelé podnikateľské prostredie, kde mám dostatok miesta pre krok vpred. Na konci júna som naverboval do nových priestorov prvého prorgamátora. Workflow sa zlepšil, ja dokážem pracovať efektívnejšie a začínam sa pozerať po ďalšom programátorovi.

coworking prievidza

 

Previous Post Next Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.