Ako zarobiť bitcoin?

Článok “Ako kúpiť bitcoin” už na mojom blogu je. Teraz sa poďme pozrieť na to ako bitcoin zarobiť, či získať zadarmo.

Registrujte sa na Coinbase

Registrujte sa v službe coinbase.com, kde viete kryptomeny kupovať a zároveň slúži aj ako krypto peňaženka.

Hneď ako Vaše investície v coinbase budú väčšie ako 90eur, Coinbase Vám automaticky pripočíta 10€, čo je v prípadee investície 90€ viac ako 10% zadarmo.

Ako zarobiť bitcoin

Máte produkt? Predávajte ho za kryptomeny

Asi úplne najjednoduchší spôsob ako získať kryptomeny, je niečo za ne predávať.

Ak už nejaký produkt predávate, môžete spraviť alternatívnu možnosť platby, ktorá bude zahrňovať platbu cez kryptomeny, poprípade si vymyslieť novú službu alebo vyrobiť nový produkt a predávať ho čisto iba za kryptomeny.

Ak chcete pridať možnosť platby cez kryptomeny na Vašu webstránku, ale technicky je to mimo Vášho “scope”, môžete ma kontaktovať na info (zavináč) jozefpis.sk.

Ja ako dlhoročný webový vývojár a programátor Vám viem poskytnúť na túto tému konzultácie, či technické zadanie vypracovať.

Lolli.com

Nedávno som narazil na veľmi zaujímavú službu http://lolli.com/.

Táto služba funguje tak, že sa u nich zaregistrujete, pridáte si rozšírenie do prehliadača chrome a následne vždy keď niečo kúpite online, Lolli Vám vráti určité percento zo sumy v bitcoine.

Samozrejme to nepodporuje úplne všetky obchody, ale na ich webe je napísané, že podporujú 1000+ značiek a tieto logá obchodov. Keďže je tam Microsoft a GoDaddy podporuje to aj kúpu virutálnych produktov, nie iba fyzických.

lolli.com shops

Ešte sa vrátim ku Coinbase

Možnosť ako zarobiť bitcoin, je na coinbase ešte jedna zaujímavá feature.

Existuje tam totiž podstránka “Earn”, kde pozeráte edukatívne videá o jednotlivých kryptomenách a počas tohoto pozerania dané kryptomeny aj zarábate.

Má to jeden háčik, musíte sa najprv zaradiť do waiting listu a oni Vám videá po čase sprístupnia, čiže čím skor to urobíte, tým lepšie. Preto neváhajte a registrujte sa čím skôr coinbase.com.

Značky:, , , ,
Previous Post Next Post